Podzimní kožené balerínky Baťa Flexible s kovovou špičkou

Poslední záchvěvy letního sluníčka ještě pořád dovolují vyrazit si ven v lehkých vzdušných botách. Na sandálky nebo žabky to už asi nebude, ale co takhle nějaké pěkné kožené balerínky? Říká se sice, že tenká plochá podrážka není pro chodidla žen, dam a dívek úplně vhodná… Ale nezoufejte, právě proto vyvinula společnost Baťa svou patentovanou technologii Flexible.

Speciální stélka tlumící nárazy v kombinaci s protiskluzovou podešví z ohebného pryžového materiálu zaručuje dokonalý komfort chůze i při celodenním nošení. Všechny boty z řady Baťa Flexible respektují přirozený pohyb těla, přizpůsobují se anatomii chodidla a zlepšují rovnováhu při chůzi.

Všechny balerínky, které jsou vybaveny technologií Baťa Flexible, snadno poznáte podle oranžových komponent na speciální podrážce. Aktuálně jich je v nabídce hned několik, všechny jsou kožené (hladké i přírodní), mají pěkné teplé podzimní barvy a atraktivní kovovou špičku s přezkou. Cena 1399 korun odpovídá tomu, že tyhle boty vašim chodidlům nijak neublíží – což je k nezaplacení!