Bobsmade - originální malované balerínky a tenisky

Tvorbu nezávislé značky Bobsmade poznáte na první pohled. Trička, mikiny, tašky, doplňky a především boty jsou pokryté veselými, ručně malovanými postavičkami, které okamžitě budete chtít mít doma. Můžete! A dokonce si můžete vymyslet své vlastní :-)

To je totiž způsob, jakým Bobsmade vlastně funguje. Značku založila v roce 2007 německá studentka umění Anne Schroeder. Ze začátku malovala jen pro své přátele, pak ale zkusila štěstí na internetu a její Bobsmade design se velmi brzo proslavil po celém světě.

Na webu si můžete buďto vybrat z mnoha už namalovaných modelů, a nebo si vymyslet vlastní motiv, připojit ho k objednávce „čistých“ balerínek nebo tenisek vaší velikosti, a pak už si jen počkat dva až tři týdny. Aby takový objem práce Anne vůbec zvládla, spolupracuje s dalšími čtyřmi designéry.

Pokud si nějaké ty Bobsmade tenisky nebo balerínky objednáte, můžete si být jisti, že do svého botníku či šatníku získáte stoprocentně autorský a originální přírůstek. Cena 2–3 tisíce korun je vzhledem k tomu velmi příjemná a navíc – malované můžete mít třeba i lodičky na podpatku :-)