25 barevných balerínek pro letošní podzim

Kdy jindy vklouznout do pohodlných barevných balerínek, než právě na podzim? Jestli jste to ještě neudělali, tak to honem rychle napravte – dokud je čas :-) Máme pro vás pětadvacet tipů!

Balerínky rozhodně nemusí být jen nevzhledné ploché „cvičky“ pro malé holky. Dnes už jde o všemi generacemi oblíbenou dámskou obuv, a této módě se nakonec přizpůsobily i slavné značky. Výrobci a návrháři konečně pochopili, že aby se na nohy v balerínkách pěkně dívalo, musí boty hlavně něčím ozvláštnit. Konečně si tedy můžeme vybírat z bezpočtu variací materiálů, tvarů i stylů.

Chcete mít chodidla ve zdravém pohodlí? Sportovní balerínky to zařídí. Nebo naopak chcete u nožek v balerínkách vyzdvihnout ladnou ženskost? Není problém, stačí si pořídit balerínky na klínku nebo nízkém podpatku. Podle nálady můžete obouvat balerínky látkové, kožené, džínové nebo třeba z průhledného plastu. A co barvy? Na jakou si jen vzpomenete! Pozornost jistě přitáhnou i nejrůznější ozdůbky – tkaničky, mašle a jiné dekorace na špičkách i na patách.

Takže se teď podívejte, jaké balerínky má letos v nabídce třeba Yves Saint Lauren, Tabitha Simmons, Miu Miu, Gucci, Burberry, Marc Jacobs, Dolce & Gabbana nebo Pretty Ballerinas – světová „velmoc“ mezi výrobci balerínek. A zkuste se inspirovat :-)