10x jarní dětské balerínky a tenisky pro malé parádnice

Každá dívka se chce líbit, a to platí i pro ty nejmenší :-) Jaro je přitom k předvádění novinek v botníku i šatníku jako stvořené… Máme pro vás 10 tipů na neodolatelné dívčí tenisky, balerínky a kotníkové boty, které zaručeně rozjasní každou dětskou tvář!

Dívčí boty by měly být hezky barevné, pohodlné, mít kvalitní podrážku a při tom všem nestát moc peněz. Mladé dámy totiž mají ve zvyku každou chvíli se o něco povytáhnout a s tím samozřejmě rostou i jejich nohy.

Nutnost kupovat stále nové a nové dětské boty má ale kromě nevýhod i své kladné stránky: takové boty mohou být stále módní a trendy. Nemyslete si, že holkám ve škole je to jedno – v žádném případě! Nejradši by si totiž obouvaly přesně to, co nosí jejich maminka.

Na pořádnou dámskou obuv si slečny budou muset ještě počkat. Mezitím ale mohou přivítat jaro v balerínkách zdobených mašlí nebo blýskavými kamínky, v nízkých botách na klínku s tenkým páskem kolem kotníku, v módních sportovních kotníkových teniskách s barevnými doplňky a nebo třeba v nadčasových balerínkách „Mary Jane“ s páskem přes nárt.

Tyhle námi vybrané dívčí boty osvědčených značek Adidas, Baťa, North Star a Bubblegummers jsou nejen krásné, ale i cenově dostupné: na e-shopu je můžete koupit už od 399 korun. Kotníkové semišové a kožené tenisky Adidas jsou sice o něco dražší, ale ty tři ikonické pruhy za to prostě stojí…